Zrušiť

Ako rezervovať?

1. Krok – Vyhľadávanie dovolenkyProstredníctvom vyhľadávacieho formulára si vyhľadajte dovolenku, po ktorej túžite. Vyberte si, čí máte záujem len o Hotel, Let & Hotel alebo len Let alebo chcete vidieť kompletne všetky zájazdy. Potom už len stačí zadať Vašu destináciu kam chcete cestovať, termín Vašej dovolenky a počet cestujúcich. Vybrať si môžete aj kategóriu hotela, typ izby, požadovanú stravu a dĺžku pobytu, či špeciálne požiadavky. Vyhľadávanie potvrďte kliknutím na tlačidlo Hľadať a pozrite si výsledky vyhľadávania Vášho zájazdu v druhom kroku.

2. Krok – VýberV druhom kroku sa Vám zobrazia všetky zájazdy zodpovedajúce Vami zadaným kritériám. Dovolenky si môžete jednoducho a prehľadne zoradiť podľa lokality hotela pomocou filtra. Vyberte si dovolenku, ktorá sa Vám najviac páči na základe zobrazených hlavných informácii.
Podrobnejší popis Vami vybranej dovolenky – hotela dostanete, keď kliknite na názov hotela, fotku hotela a následne na tlačidlo „VIAC INFO“
V bočnom paneli napravo si môžete stále upraviť Vaše požiadavky vyhľadávania na základe podrobnejších informácii. Nastaviť si môžete napríklad druh ubytovania, miesto odletu zájazdu a iné.
Vyberte si dovolenku, ktorá sa Vám najviac páči a kliknutím na názov hotela, fotku alebo tlačidlo „REZERVUJ“ sa dostanete k ďalšiemu kroku.

3. krok – Termíny a cenyTretí krok Vám ešte raz ponúka základné informácie o hoteli a fotografie hotela stlačením „VIAC INFO“. V ponuke dole si vyberte z ponuky termín ktorý Vám najviac vyhovuje a overte jeho dostupnosť kliknutím na tlačidlo Overiť. Pokiaľ je zájazd dostupný môžete pokračovať do ďalšieho kroku.

4. krok –  RezerváciaStlačením Potvrdiť sa dostanete priamo do rezervačného systému. Pri rezervácii je nutné vyplniť všetky povinné údaje, na záver vybrať spôsob platby za Vašu dovolenku a po prečítaní potvrdiť súhlas s obchodnými podmienkami .
Zobrazená kalkulácia ceny je konečná vrátane všetkých poplatkov! Následne stačí už len Ponuku záväzne objednať kliknutím na príslušné tlačidlo na konci stránky.

5. krok – PlatbaV prípade, že platíte v hotovosti na pobočke spoločnosti VIP travel, alebo vkladom na účet VIP Travel v ktorejkoľvek pobočke Tatrabanky alebo prevodom, dostanete e-mailom zálohovou faktúru od CK VIP Travel, na základe, ktorej uskutočníte zálohovú platbu.
V prípade platby pomocou Tatrapay alebo Cardpay, uskutočníte prevod prostredníctvom internetbankingu – možné však len pre majiteľov účtov v Tatrabanke.
Platba musí byť na účte spoločnosti VIP Travel najneskôr do 3 dní, v opačnom prípade sa vaša rezervácia automaticky zruší. V prípade zájazdov „Last Minute“ musí byť platba pripísaná na účet ešte v deň objednania.

6. Krok - PotvrdenieŠiesty krok Vás informuje o úspešnom zrealizovaní Vašej objednávky a zobrazí sa Vám jej krátke zhrnutie. Na vami zadanú emailovú adresu Vám bude zaslaný potvrdzujúci email o rezervácii, ktorý je súčasne záväznou prihláškou na zájazd. S podrobnosťami ohľadom objednávky Vás budeme kontaktovať mailom prípadne telefonicky. Ďakujeme za objednávku!
O nás | Všeobecné podmienky | Ako rezervovať | Partneri | Kontakt
Všetky práva vyhradené 2011 VIP Travel s.r.o. Developed by TravelData [rmb].
Facebook