Zrušiť

Rezervácie a predaj leteniek

Uvádzame pri každej objednávke vždy vrátane letiskových poplatkov. Neuprednostňujeme ani jednu leteckú spoločnosť. Našou snahou je ponúknuť Vám najoptimálnejšie letecké spojenie a najvýhodnejšiu cenu. Súčasťou našich služieb je aj poradenský servis.

Radi Vás budeme informovať o službách jednotlivých leteckých spoločností, doporučíme Vám časovo i cenovo najvýhodnejšiu trasu, oboznámime Vás s aktuálnymi špeciálnymi cenami leteniek leteckých spoločností. Zabezpečíme Vám letenky so zvýhodnenými cenovými tarifami, príp. letenky za špeciálne ceny. Zároveň Vám doporučíme cenovo výhodné letenky na konkrétne destinácie (napr. víkendové letenky, a pod.).

Rezervácie leteniek je možné robiť telefonicky, e-mailom, faxom, prípadne osobne.

Na základe Vašej požiadavky Vám uskutočníme rezerváciu na požadovaný počet miest na jednotlivých trasách a vo Vami určených termínoch. V prípade, že na Vami požadovanom lete nie sú voľné miesta, navrhneme Vám alternatívne spojenie a zároveň zabezpečíme prioritné postavenie na čakacích listinách na pôvodne požadovaných letoch, ktoré vo väčšine prípadov zaručí potvrdenie miesta.

V prípade potreby Vám uskutočníme zmenu rezervácie (napr. zmena dátumu letu, hodiny, príp. destinácie a pod.)

Pri potvrdení rezervácie Vám obratom oznámime, cenu na osobu vrátane letiskových poplatkov a poskytneme informáciu o podmienkach tarifu týkajúceho sa zmeny, prípadne zrušenia rezervácie z Vašej strany.

Pred vystavením letenky je potrebné zaslať záväznú objednávku. Objednávku je možné zaslať faxom, príp. e-mailom.

Po vystavení leteniek zabezpečíme ich bezplatné doručenie do Vášho sídla, resp. na Vami určené miesto.

Na požiadanie bude súčasťou letenky cestujúceho aj priložený itinerár cesty (to zn. podrobný prehľad o časoch odletov/príletov, typ lietadla, strava na palube lietadla) spolu s aktuálnymi informáciami o počasí v cieľovom mieste cesty na najbližších 5 dní.

Prostredníctvom rezervačných systémov zabezpečíme vystavenie leteniek priamo na letisku formou PTA. Cestujúci si vyzdvihne letenku na letisku na priečinku príslušnej leteckej spoločnosti. Zároveň Vás budeme informovať o poplatkoch spojených s vystavením PTA letenky (poplatky si účtuje letecká spoločnosť).

Elektronické letenky

Letenka vystavená elektronicky ponúka nasledovné výhody:
  • telefonický nákup do poslednej chvíle - vystavenie letenky až do 2 hodín pred odletom
  • doručenie potvrdenia o elektronickej letenke do 2 minút
  • odstraňuje potrebu papierových leteniek
  • cestujúcemu je umožnená (v prípade, že cestuje len s príručnou batožinou) rýchlejšia registrácia cez check-in automat
  • prednostné vybavovanie cestujúceho pred nástupom do lietadla (check-in) prostredníctvom špeciálneho automatu na letisku, internetových strán leteckých spoločností, príp. WAP prostredie mobilného telefónu – nie je potrebné čakať v rade na odbavovacích termináloch (check-in) jednotlivých leteckých spoločností
  • elektronickú letenku nie je možné stratiť, ukradnúť ju alebo zničiť
O nás | Všeobecné podmienky | Ako rezervovať | Partneri | Kontakt
Všetky práva vyhradené 2011 VIP Travel s.r.o. Developed by TravelData [rmb].
Facebook