Zrušiť

Motivačné pobyty

Incentívna turistika sa v poslednom čase stáva významným nástrojom personálneho manažmentu. Slúži k zvýšeniu produktivity práce, zníženiu fluktuácie, k upevneniu vzťahu zamestnanec versus firma. Prax ukazuje, že jedinou odmenou nemusia byť peniaze, ale dobre pripravený incentívny program motivuje väčšinu pracovníkov k lepším pracovným výkonom. Správne zostavený incentívny program a jeho profesionálna realizácia je výrazným a účinným nástrojom odmeny a motivácie obchodných partnerov alebo zamestnancov, ako ocenenie dobrej práce alebo prejav vďaky za výbornú spoluprácu.

Čo to vlastne je incentívna turistika?
Je to jedna z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich oblastí cestovného ruchu. Slovo "incentive" pochádza z angličtiny a dá sa preložiť ako stimul, podnet. Z toho je možné vyvodiť i obsah celého spojenia – jedná sa o významný nástroj motivácie, keď najrôznejšie firmy odmeňujú svojich zamestnancov zaujímavými cestami s programom u nás alebo v zahraničí.

Svetovým trendom v cestovnom ruchu je incentívna (motivačná) turistika, obľúbená forma motivácie a odmeňovania zamestnancov, podpory lojality a retencie obchodných partnerov.
Z hľadiska služieb cestovného ruchu ide o služby vysokého štandardu založené na originalite a výnimočnosti. Výnimočnosť incentívy spočíva v jedinečnom programe. Môže ísť o konkrétnu myšlienku, aktivitu, alebo jej konečný výsledok, ktorý sa premietne do nezabudnuteľného zážitku.
Tu uvádzame zopár príkladov akcií, ktoré môžeme zabezpečiť: V Juhoafrickej Republike Vás radi prevedieme fascinujúcim safari parkom, predstavíme Vám úžasné Kapské Mesto či Mys Dobrej Nádeje, v Las Vegas pre Vás radi zaistíme prehliadku mesta, vstupenky na svetoznáme show, návštevu kasín alebo výlet helikoptérou s pristátím a prípitkom na dne Grand Cannyonu. V Monte Carle môžeme zorganizovať prehliadku mesta oceánografického múzea, exkurzie do kasína, výlet do Nice s návštevou vyhlásených vínnych pivničiek, ochutnávku vín, obedy a večere v štýlových francúzskych reštauráciách. Pokiaľ ste fanúšikmi hokeja, futbalu alebo ďalších športov, nie je pre nás problém zaistiť vstupenky na majstrovstvá sveta, Európy... Pre súťaživých je možné usporiadať firemnú olympiádu alebo turnaj v golfe či v tenise alebo rafting v Alpách...
O nás | Všeobecné podmienky | Ako rezervovať | Partneri | Kontakt
Všetky práva vyhradené 2011 VIP Travel s.r.o. Developed by TravelData [rmb].
Facebook