Zrušiť

Firemný servis

Profesionalita, spoľahlivosť a vysoká kvalita služieb sú podstatné elementy úspešného biznisu, ktorým prikladáme aj my v našom podnikaní veľký význam.

Vieme aké je dôležité starostlivo naplánovať, dôkladne a presne zrealizovať pracovnú cestu, konferenciu, školenie, pracovné stretnutie, firemnú akciu... Vo veľkej väčšine firiem pripadá táto úloha pracovníkom, ktorí sú zaneprázdnení vlastnými pracovnými povinnosťami. My Vás od týchto úloh radi odbremeníme. To je naša práca! Našim klientom ponúkame vždy to najlepšie a za rozumnú cenu.

V každom modernom podnikaní stojí človek na prvom mieste. Tvorí najdôležitejší kapitál bez ktorého je podnikateľský úspech nemysliteľný. Motivácia tímu a podpora tímovej práce by mala patriť ku každému vzdelávaciemu programu spolupracovníkov.

Preto sa Business centrum v rámci kompletného servisu pre firmy zaoberá vo svojich programoch posilňovaním tímového ducha a motiváciou tímu k spolupráci a dosiahnutiu stanovených cieľov.

Budeme radi ak sa rozhodnete pre nás a staneme sa Vaším obchodným partnerom. Kontaktujte nás a my Vám ponúkneme naše komplexné služby.
O nás | Všeobecné podmienky | Ako rezervovať | Partneri | Kontakt
Všetky práva vyhradené 2011 VIP Travel s.r.o. Developed by TravelData [rmb].
Facebook