Loading...

ALDIANA hotely s priamym odletom z Viedne Leto 2023

Logo

Predstavujeme letnú ponuku siete klubov ALDIANA  s možnosťou priamych letov z Viedne na leto 2023.

ALDIANA CLUB COSTA DEL SOL

Španielsko

Aldiana na pobreží Costa delSol, 120 km od Malagy, je obklopená najkrajšími golfovými ihriskami v Španielsku a je skutočným snom golfistov. Výlety do okolia (Marbella, Ronda, Gibraltár atď.), fitness, wellness centrum Welldiana alebo jednoducho relax v plážovom klube s výhľadom na Gibraltár Vám umožnia užiť si nádhernú dovolenku. Z kulinárskehohľadiska si môžete dopriať jedlo v reštaurácii so španielskou a medzinárodnou kuchyňou alebo si užiť večer v A La Carte reštaurácii La Vista priamo na pláži.

Priamy let s Austrian vždy v utorok, stredu, štvrtok, piatok a nedeľu

Cena od 1.522 €/os.

Ponuka zájazdov tu;
 

ALDIANA CLUB CALABRIA

Juh Talianska

Rezort sa nachádza priamo na kilometrovej pláži na južnom cípe Talianska, zasadený do chráneného eukalyptového lesa. Centrom je obrovský krajinný bazén s barom pri bazéne a pizzeria Pollino. V bufetoch nájdete regionálne a medzinárodné jedlá a gurmáni si prídu na svoje v špecializovanej reštaurácii Murice. Vášniví športovci majú na výber množstvo športových aktivitách, ako je napríklad stand-up paddling, plachtenie, tenis, fitnes a futbal. Wellness centrum Welldiana Club Spa ponúka oázu na relaxáciu a oddych na ploche celých 4 000 m². Malí hostia sú vítaní v klube Flosse s vlastným detským bazénom.

Priamy let s Austrian vždy v stredu

Cena od 1.370 €/os.

Ponuka zájazdov tu;

 

ALDIANA CLUB DJERBA ATLANTIDE

Tunisko

Aldiana Club Djerba Atlantide sanachádza v meste Midoun, v zálive Gabès, kde sa budete cítiť ako vo sne z arabských nocí na žiarivo bielej piesočnatej pláži s tyrkysovo modrou vodou. Africké a európske vplyvy a miestne špeciality vytvárajú výnimočnú atmosféru. Na výber je veľká ponuka vodných športov, tenis alebo plážový volejbal, fitness a kúpeľné centrum Welldiana. Môžte sa rozhodnúť, či si chcete vychutnať arabskú a medzinárodnú kuchyňu v bufetovej reštaurácii alebo v plážovej reštaurácii.

Priamy let s Nouvel Air Tunisia vždy v stredu a sobotu

Cena od 1.150 €/os.

Ponuka zájazdov tu;

ALDIANA CLUB SIDE BEACH

Turecko (novinka - otvorený od júla 2023)

V Aldiana Club Side Beach na Tureckej riviére zažijete úplne nový klubový pocit. Priamo na pláži, štýlový dizajn, izby v teplých, zemitých farbách - mnohé z nich s vlastným vstupom do bazéna. K tomu pohodové trendy miesta na organizovanie podujatí, ako vždy obrovská ponuka športov a bazén pre každé želanie: na oddych, na zábavu, pod palmami alebo "len pre dospelých". Absolútne horúcim miestom je plážový klub: tu si môžete vychutnať uvoľnené rytmy a chladné nápoje - ak chcete, až hlboko do noci.

Priame lety denne napriklád s let. spoločnosťou SUN EXPRESS

Cena od 1.370 €/os.

Ponuka zájazdov tu;

ALDIANA CLUB FUERTEVENTURA

Fuerteventura

Aldiana Club Fuerteventura nadchne svojich hostí nielen svojou veľkolepou polohou, ale aj rozmanitou ponukou. Resort s dokonalými podmienkami na tenis, plážový volejbal, fitness, jogu, cyklistiku, lukostreľbu a mnoho ďalšieho - po celý rok. Stabilný vietor láka kitesurferov a surferi si určite nájdu dokonalú vlnu. Po náročných dňoch vám wellness centrum Welldiana Club Spa sľubuje relax pre telo aj dušu v podobe masáží a procedúr.

Cena od 780 €/os. (cena iba za ubytovanie s all inclusive)

* je možné kombinovať s priamym letom Austrian Airlines

Ponuka pobytov tu;


V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na uvedenom telefónnom čísle alebo na e-mailovej adrese. 

Tel: +421 2 707 00 707 , E- mail: info@viptravel.sk