Loading...

ZIMA 2019/2020

"Jedna vločka, druhá vločka, zrazu je tu guľovačka." 

Sneh prináša radosť nielen deťom ale aj lyžiarom, bežkárom ale aj nadšencom iných zimných športov,  či len zimnej prírody. Vyberte sa s nami na hory a užite si skvelý čas s rodinou a priateľmi počas zimných mesiacov.  Radi Vám poradíme pri výbere vhodnej zimnej destinácie, či toho pravého ubytovania. 

Prinášame skvelý tip na lyžovačku v Rakúsku v luxusných apartmánoch!!!

SKI IN SKI OUT, len 350km od Bratislavy, oblasť Schladming- Dachstein - jedno z najlepších lyžiarskych stredísk v Rakúsku!!! 

4 nové luxusné apartmány v dvoch Chaletoch Reiteralm sú situované  v lyžiarskej oblasti Schladming-Dachstein, hneď pri svahoch lyžiarskeho strediska Reiteralm a 150 metrov od údolnej stanice lanovky  SilberJet Reiteralm. Chalet sa nachádza cca 100 m od zjazdovky, ale dá sa zlyžovať cca 20m k chaletu.

Lyžiarsky región Schladming-Dachstein vám ponúka celkom 230 km perfektne upravovaných zjazdoviek, 88 lanoviek a sedačkových lanoviek. Lyžovanie bez prerušenia umožňujú  z jednej "hory" na druhú  lyžiarske strediská  Hauser Kaibling, Planai a Hochwurzen a Reiteralm - tzv.  „Schladminger 4-Berge-Skischaukel“(4stredisková - lyžiarska hojdačka) .


viac info : www.chalet-reiteralm.at

 

Široká ponuka lyžovačiek v strediskách -hotely, apartmány,

rôznych kategórií v krajinách ako:

Rakúsko   Taliansko
 

Švajčiarsko
 
    Kanada
 
     
USA /Aspen   Viac inšpirácií: Lyžovačky v Európe  a USA a Kanada