Loading...

Dovolenka v rakúskych Alpách

Vyberte sa na dovolenku do luxusných chaletov v Rakúsku! LEN 350Km z Bratislavy!

Veľká turistická oblasť okolo letného športového centra Schladmingu je rozmanitá pre šetkých milovníkov hôr. Obdivujte prírodu a užívajte si život a relax na horách!         

online booking:

 

  

čaká na Vás  :

  • bezpečná dovolenka v srdci rakúskych álp
  • krásne prostredie
  • zaslúžený oddych
  • luxusné ubytovanie
  • letná karta s viac ako 100 prázdninových zážitkov ZADARMO 

CHALETS REITERALM:

   

 

Nové moderné a luxusné Chalety ponúkajú komfortné ubytovanie až pre 8 -9 osôb , každý má 130m2  s vlastnými bezplatnými 2  parkovacími miestami  a výhľadom priamo na zjazdovku lyžiarskeho  strediska Reiteralm. V priestoroch Chaletov nájdete luxusne vybavenú kuchyňu, pohodlnú obývačku s krbom, infračervenú saunu, lyžiareň so sušičmi lyžiarok, WiFi v celom objekte. V lete je navyše k dispozícii záhradné sedenie a gril na terase, spolu s 4 bicyklami  k dispozícii  počas pobytu...  Higlight:   prirodné kúpalisko s najčistejšou vodou v šírom okolí -  len 900 m od nás - voľný vstup s letnou kartou od nás zadarmo!

viac info 

 

Ponúkame pre každého niečo:


LETO V TURISTICKEJ OBLASTI Č.1 V RAKÚSKU!

 

Turistika, cyklistika a outdorové športy s Letnou kartou v lete!

Atraktívna oblasť aj v letnej sezóne. Výborné možnosti na pešiu turistiku, cyklistiku,  golf. Región Schladming patrí k najlepším turistickým oblastiam v Schladmingu!

Široká ponuka dobrodružných športov ako rafting, kaňoning, viac ako 8 prírodných kúpalísk, bazénov a 1 aquapark

Pohyb je všetko!

Magická a očarujúca príroda vás inšpiruje  pre pešiu turistiku a horolezectvo.
Veľká turistická oblasť okolo letného športového centra Schladmingu je rozmanitá pre všetkých milovníkov našich hôr. Obdivujte prírodu a užívajte si život na  horách! Nájdite si  pokojné miesto a nechajte relaxovať svoju dušu.

 

   


Bez ohľadu na vašu kondíciu, pre každého  máme tú správnu ponuku!

Veľa horských chát ponúka tie  najlepšie produkty! Posilnite sa  miestnymi lahôdkami. Domáce syry, čerstvý domáci chlieb, šišky alebo syrové halušky. Stačí si len vybrať!

Nezabudnite na správnu výbavu do hôr! Správna obuv je najdôležitejšia! Ale tiež nepremokavý odev a pokrývka hlavy, rovnako aj niečo malé na doplnenie  energie nezabudnite doplniť do turistického  batoha. A už vám nič  nestojí v ceste pri prežití  vzrušujúceho  dňa!

   

 

 

Tip na turistiku na Spiegelsee (Zrkadlové jazero)!

Komfortné - jednoduché - stojí za to vidieť!

Užite si jedinečnú prírodnú scenériu! Začnite tento  výlet z parkoviska pri Gasselhöh chate. Pokračujte po  ceste č. 66 v smere  do lesa na  Spiegelsee. Pohodlne po širokej turistickej trase, pozdĺž hôr medzi Rippetegg a Gasselhöhe sa po 45 minútach dostanete k malebnému Spiegelsee a o  pár minút ďalej objavíte Obersee.  Prečo Spiegelsee? Masív ľadovca Dachstein sa neskutočne odráža na vodnej hladine a ten pohľad stojí zato.  Ako aj more kvetov a rastlín, ktoré zdobí  celú trasu!

 

Schladming - Dachstein letná karta

Schladming - Dachstein Sommercard - Letná karta vám ponúka viac ako 100 atrakcií zadarmo alebo za zníženú cenu!


Či už sa chystáte preskúmať 7 km dlhú dráhu na motokárach na Hochwurzene, navštíviť múzeum pytliakov, ponoriť sa do  bazéna na prírodnom kúpalisku   a mnoho iných  rôznych činností počas letnej dovolenky sú zahrnuté v Letnej karte Schladming-Dachstein, ktorú obdržíte zadarmo pri ubytovaní v našich apartmánoch.

Viac o Letnej Karte - Schladming - Dachstein SommerCard

Viac o Letnej Karte Schladming-Dachstein

 

CYKLISTIKA V ŠTAJERSKU!

Pre cyklistov obrovská ponuka cyklistických trás v Štajersku!

Naše pestré prírodné scenérie ponúkajú všetko, po čom túži srdce cyklistu - od idylických cestičiek, ktoré sľubujú čistý pôžitok, až po krátke, prudko stúpajúce a klesajúce úseky, pri ktorých siahnete na dno svojich síl. 

Odpočinúť si môžete v jednej z mnohých gazdovských horských chát! Posilnite sa zdravými poľnohospodárskymi produktmi.

Ak dávate prednosť pohodlnej jazde, elektrický bicykel je jasná voľba! S elektrickým bicyklom a vetrom za chrbtom sa môžete dostať na fantastické miesta s menšou námahou.

   

 

RODINNÁ DOVOLENKA V ŠTAJERSKU!

Užite si  leto so svojimi blízkymi a využite veľkú škálu aktivít.

Rodiny s malými deťmi priťahujú  množstvo ľahko dosiahnuteľných turistických destinácií. Ihrisko vo vysokej nadmorskej výške na Rittisberg v Ramsau, Hopsiland na Planai alebo HOLZ zoo park priťahujú malých aj veľkých návštevníkov!

   

 

Aquapark

Navštívte s rodinou a zažite obrovskú šmykľavku v aquaparku. Vyhrievaný bazén vás pozýva k špliechajúcej zábave!

viac info

Lukostreľba v Rittisberg

Lukostreľba  fascinuje aj malé deti. Streľba v prírode bude inšpiráciou pre celú rodinu! Navštívte toto super miesto!

viac info

Zábavný park  - TARZÁNIA, ZIPLINE - Gröbming

Dobrodružná cesta  šplhania v lanovom parku zabaví a spoťí každého tarzana! Čaká tu na vás viac ako 200 horolezeckých prvkov, od jednoduchých až po náročné!

viac info

Ľadovec Dachstein

Sky Walk a Dachstein ľadový palác privedie návštevníkov k mystickému svetu ľadu a snehu! So svetelnými efektmi a originálne rezbárskymi prácami z ľadu sa stretnete s  impozantným svetom umenia s ľadom!

viac info

Motokáry na Hochwurzene

Unikátná jazda na motokáre po trase zimnej sánkarskej dráhy na Hochwurzene vás rozhodne zabaví! Po 7 km dlhej ceste žiadne oko nezostáva suché!

viac info

   
           

www.chalet-reiteralm.at