Loading...

Golfové pobyty

Milí priatelia golfu!

Na tomto mieste Vám prinášame komplexnú ponuku golfových paušálnych pobytov prostredníctvom špecializovaných golfových katalógov najväčších európskych tour-operátorov.

Okrem klasických katalógových ponúk Vám na požiadanie vypracujeme ponuku z akejkoľvek golfovej destinácie, vrátane zabezpečenia letenky, transferu, hotela, tee-timeov, požičania aút.


Naša ponuka obsahuje pobyty v nasledovných golfových destináciách:

Španielsko                Turecko
španielsko   turecko
Maurícius   Jamajka
maurícius  

kuba

Domikánska Republika   Thajsko
dominikánska republika   thajsko
Spojené Arabské Emiráty   Tunisko
spojené arabské emiráty   tunis
Portugalsko   Egypt
portugalsko   egypt
Írsko   Cyprus
írsko   cyprus

 

SUPER PONUKY PRE NADŠENCOV GOLFU !!!


Španielsko/Golf - MARBELLA

stredisko Marbella/Manilva
hotel: SUITES DUQUESA GOLF and SPA*****

Popis hotela:
Komfortný golfový a wellness rezort, vďaka svojej jedinečnej polohe je vyhľadávaný najmä milovníkmi golfu. Leží priamo pri 18-jamkovom golfovom ihrisku La Duquesa a v bezprostrednej blízkosti ďalších prestížnych golfových ihrísk južného Španielska. Od mora a pláže je vzdialený cca 250 m. Letisko Malaga je od hotela vzdialené cca 80 km, 25 km od hotela sa nachádza známy prístav a stredisko Puerto Banus, Gibraltar je vzdialený len 35 km.
Moderný hotel poskytuje panoramatický výhľad na more alebo na zeleň golfových ihrísk. Hosťom ubytovaným v hoteli je k dispozícii recepcia s lobby, 2 reštaurácie (1 v clubhouse), vonkajší bazén so slnečnou terasou, vnútorný bazén, fitnescentrum a Thalaso Spa.
Ubytovanie je v 94 izbách, všetky sú typ „Suite“. Izby sú priestranné, klimatizované s opticky oddelenou spáľňovou a obývacou časťou. Všetky izby majú kúpeľňu s WC a balkón s výhľadom na more alebo golfové ihrisko. K vybaveniu všetkých izieb patrí TV, telefón, rádio, WLAN, trezor, minibar, servis na prípravu kávy a čaju, sušič na vlasy.

 

HONG KONG / Mission HILLS

golfový rezort MISSION HILLS GOLF RESORT and SPA*****
(ubytovanie v dvojlôžkových izbách)
www.missionhillschina.com

Popis hotela:

Hotel disponuje 315 luxusnými izbami rôzneho štandartu. Izby ,,deluxe“ sú priestranné a klimatizované, majú kúpeľňu s wc a balkón s výhľadom na golfové ihriská. K vybaveniu patrí SAT-TV, telefón, minibar, trezor, sušič na vlasy.
Hotelový rezort bol postavený v roku 2005. Ponúka služby na vysokej úrovni. Pozostáva z 2 samostatných hotelových častí – hotel Wing a Savannah Wing. Súčasťou rezortu je centrálna recepcia a lobby, 8 barov a reštaurácií s ázijskom a medzinárodnou kuchyňou, 2 veľké plavecké bazény, spa so saunami a masážami, diskotéka, niekoľko obchodov, športové programy (bicykel, aerobik, fitness, tenis atď.)

Golfový svet Mission Hills
Mission Hills Shenzen v južnej oblasti Číny, len 30 min autobusom od Hong Kongu, tvorí dvanásť 18-jamkových ihrísk na rozlohe 20.000m2. Ide o luxusný rezort. Štyri klubové domy, tri kúpeľné zariadenia ocenené prestížnymi cenami, tri golfové akadémie, 5-hviezdičkový hotel, 51 tenisových kurtov a množstvo prvotriednych reštaurácií.

Jack Nicklaus Course
Dvanásť ihrísk symbolizuje dvanásť mesiacov čínskeho horoskopu. Ihriská boli navrhnuté legendárnymi hráčmi v spolupráci s renomovanými architektmi. Prvé ihrisko navrhol v roku 1994 Jack Nicklaus. Dokonalé ihrisko tejto golfovej legendy je považované za najlepšie turnajové ihrisko v celej Ázii. Je typické nádhernými zvlnenými fervejami a množstvom vodných prekážok a bunkrov.
Nápadité ihrisko hráča Fidži Vijaya Singha, víťaza U.S. Masters v roku 2000, vyžaduje predovšetkým presnosť. Prekážky, z ktorých najdlhší bunker meria takmer 135 metrov, sú umiestnené veľmi premyslene a takticky.

Ozaki Course, vyvýšené odpaliská
Tvorca ďalšieho ihriska Jumbo Ozaki, je prvým Japoncom, ktorý sa preslávil v medzinárodnom golfe. Prispel vynikajúcim ihriskom, ktoré je dokonalou harmóniou človeka a prírody. Ponúka nádherné výhľady na okolité hory, vyvýšené odpaliská, široké ferveje a bunkre schované v zeleni stromov a kríkov. Toto všetko vytvára úchvatný dojem a dokonalú hru. Ďalšie ihrisko, jedno z najobtiažnejších ihrísk v Číne, nesie meno austrálskeho dizajnéra Grega Normana. Je umiestnené v lesnatej krajine, kde hru komplikujú stromy, úzke ferveje a hlboké pieskové bunkre. Od hráčov vyžaduje presnosť a dobrú hraciu stratégiu. Prvých 9 jamiek je umiestnených medzi kopcami, ďalších deväť jamiek končí v údolí. Ihrisko sa vyznačuje vysokou obtiažnosťou, čo potvrdzuje aj index 150, patriaci k najvyšším v Ázii. Jedno z najkrajších ihrísk areálu, typické veľkými výškovými rozdielmi a nádhernými výhľadmi navrhol Juhoafričan Ernie Els. Dokázal skvele využiť zvlnený terén s malou riečkou a vytvoril nádherné ihrisko, ktoré si zamilujete.

Na výstavbu 216 jamiek bolo treba presunúť 180m3 zeminy, čo je objem, ktorý zodpovedá 36 pekingským olympijským štadiónom. Rezort hostil viac ako 100 medzinárodných turnajov, vrátane World Cup of Golf v 1995 a Tiger Woods China Challenge v 2001. V minulom roku sa uskutočnil prvý turnaj zo série Omega Mission Hills World Cup, ktorý bude rezort hostiť až do roku 2018. Každý november sa stretnú PGA hráči 25 národností, aby si zmerali sily v turnaji olympijského typu.

 

GOLF - PORTUGALSKO

Jeden z najlepších hotelových rezortov v Portugalsku, 5* hotel ponúka luxus, pohodlie a relax, k tomu prestížne 18 jamkové golfové ihrisko odporúčané PGA Europe s prekrásnymy výhľadmi na Atlantický oceán...

luxusný hotel QUINTA DA MARINHA RESORT*****
www.quintadamarinha.com
Golf: * ihrisko Quinta da Marinha

 

Golfová dovolenka

NOV 2023 - APR 2024

Španielsko, Portugalsko, Cyprus, Emiráty, Omán, Maurícius, Seychelly, Thajsko, Malayzia, Kuba, Dominikánska republika

***

Golfová dovolenka

MAJ 2024 - OKT 2024

Španielsko, Portugalsko, Taliansko, Grécko, Írsko, Nemecko, Rakúsko, Maurícius, Seychelly, USA

 

V prípade otázok nás naváhajte kontaktovať na uvedenom telefónnom čísle alebo na e-mailovej adrese. 

Tel: +421 2 707 00 707 / +421 915 841 831 / +421 905 555 420E- mail: info@viptravel.sk