Loading...

Cestovná kancelária VIP Travel

 

Milí cestovatelia,

 

VIP travel s.r.o. je renomovaná cestovná kanceláriaktorá na slovenskom trhu úspešne pôsobí viac ako 15 rokov.

VIP travel je cestovná kancelária, ktorá Vám pomôže a poradí pri výbere Vašej dovolenky kdekoľvek na svete. Keď nás oboznámite s Vašimi dovolenkovými snami, my Vám Vašu cestu pripravíme na mieru alebo Vám ju vyberieme zo širokej ponuky našich renomovaných zahraničných a slovenských partnerov, s ktorými máme dlhoročnú úspešnú spoluprácu.

Našou prioritou je pripraviť Vám dovolenku alebo firemnú akciu podľa Vašich predstáv, pričom veľký dôraz kladieme na kvalitné poradenstvo a servis. Naši zamestnanci s praxou v cestovnom ruchu osobne navštívili väčšinu ponúkaných destinácií a so svojimi skúsenosťami a cennými radami sa s Vami vždy ochotne podelia.


Okrem tradičných dovolenkových pobytov v blízkych letoviskách či vzdialených exotických destináciách zabezpečujeme aj individuálne cesty na mieru, cesty za športovými a kultúrnymi podujatiami, golfové pobyty, poznávacie pobyty a okružné plavby, lyžovačky, samostatné ubytovanie a letenky do celého sveta, kongresovú turistiku, služobné cesty a firemnú turistiku zameranú na teambuildingové aktivity a vzdelávanie.


Na našej stánke môžete priamo on-line rezervovať pobyty cez rezervačný systém, ktorý Vám umožní aktuálne vyhľadávanie voľných pobytov podľa Vašich predstáv z ponuky našich rakúskych a nemeckých partnerov ako Dertour a Meiers Weltreisen, Jahn Reisen, ITS, Billa Reisen, TUI, FTI Touristik, Schauinsland Reisen, Bentour, Christophorus, Gruber Reisen, ETI, atď.

Už viac nemusite strácať čas navštevovaním cestovných kancelárií a zbieraním katalógov, my to urobíme za Vás. Zverte nám Vaše dovolenkové sny a my sa postaráme o ich realizáciu.


Kolektív VIP travel

***

V prípade otázok nás naváhajte kontaktovať na uvedenom telefónnom čísle alebo na e-mailovej adrese. 

Tel: +421 2 707 00 707 / +421 915 841 831 / +421 905 555 420E- mail: info@viptravel.sk