Loading...

GOLF

Milí priatelia golfu.

Na tomto mieste Vám prinášame komplexnú ponuku golfových paušálnych pobytov prostredníctvom špecializovaných golfových katalógov najväčších európskych tour-operátorov.


Okrem klasických katalógových ponúk Vám na požiadanie vypracujeme ponuku z akejkoľvek golfovej destinácie, vrátane zabezpečenia letenky, transferu, hotela, tee-timeov, požičania aút.Naša ponuka obsahuje ponuku pobytov v nasledovných turistických destináciách:

* Maurícius                                                                                                      * Kuba
    

* Dominikánska Republika                                                      * Thajsko

 

* Spojené Arabské Emiráty                                                    * Tunis      
 
 

* Španielsko                                                                 * Turecko


* Portugalsko                                                                   * Egypt 
 

* Irsko                                                                         
* Cyprus                     
 
   

Katalóg DERTOUR GOLF 2017/2018             
 

 
SUPER PONUKY PRE NADŠENCOV GOLFU !!!

Španielsko/Golf - MARBELLA
Španielsko/Golf - GIRONA
HONG KONG / Mission HILLS
Portugalsko Golf 
Španielsko/Golf - MARBELLA

stredisko Marbella/Manilva

Termín: pobyt 3 noci

SUITES DUQUESA GOLF and SPA*****

Let: Viedeň – Malaga s leteckou spoločnosťou Air Berlin/FlyNiki

Ubytovanie: 3x hotelový a golfový rezort SUITES DUQUESA GOLF and SPA*****
(ubytovanie v dvojlôžkových izbách)
www.laduquesahotel.com

Stravovanie: 3x raňajky

Cena: od 960 EUR/osoba

Cena zahŕňa:

spiatočnú letenku Viedeň-Malaga vrátane táx

transfer letisko-hotel-letisko

3x ubytovanie s raňajkami v dvojlôžkovej izbe

4x golf 18 jamiek vrátane transferov hotel/golfové ihrisko/hotel a prenájmu buggies

komplexné cestovné poistenie

Popis hotela:
Komfortný golfový a wellness rezort, vďaka svojej jedinečnej polohe je vyhľadávaný najmä milovníkmi golfu. Leží priamo pri 18-jamkovom golfovom ihrisku La Duquesa a v bezprostrednej blízkosti ďalších prestížnych golfových ihrísk južného Španielska. Od mora a pláže je vzdialený cca 250 m. Letisko Malaga je od hotela vzdialené cca 80 km, 25 km od hotela sa nachádza známy prístav a stredisko Puerto Banus, Gibraltar je vzdialený len 35 km.
Moderný hotel poskytuje panoramatický výhľad na more alebo na zeleň golfových ihrísk. Hosťom ubytovaným v hoteli je k dispozícii recepcia s lobby, 2 reštaurácie (1 v clubhouse), vonkajší bazén so slnečnou terasou, vnútorný bazén, fitnescentrum a Thalaso Spa.
Ubytovanie je v 94 izbách, všetky sú typ „Suite“. Izby sú priestranné, klimatizované s opticky oddelenou spáľňovou a obývacou časťou. Všetky izby majú kúpeľňu s WC a balkón s výhľadom na more alebo golfové ihrisko. K vybaveniu všetkých izieb patrí TV, telefón, rádio, WLAN, trezor, minibar, servis na prípravu kávy a čaju, sušič na vlasy.
UP
 
Španielsko/Golf - GIRONA

Pobyt: štvrtok až nedeľa/3 noci

Ubytovanie: Hotelový a golfový rezort Melia Golf Vichy****
(ubytovanie v dvojlôžkovej izbe)

Doprava: letecky Bratislava - Girona s leteckou spoločnosťou Ryan Air
Cena: od 450 EUR/ osoba

Cena zahŕňa:
* spiatočná letenka Bratislava - Girona
* 3x ubytovanie s raňajkami v dvojlôžkovej izbe
* 2x golf 18 jamiek

Stručný popis ubytovania:
Nový luxusný a moderný hotel bol otvorený v roku 2006. Leží v severovýchodnej časti Španielska, v tichej a zelenej zóne Caldes de Malvella. Od centra mesta Girona je vzdialený necelých 20 km, transfer z letiska v Girone trvá približne 10 minút.
Napriek svojmu modernému dizajnu si hotel zachováva útulnú a rodinnú atmosféru. Hostia ubytovaní v hoteli majú k dispozícii recepciu s lobby, 2 reštaurácie, 2 bary, vonkajší plavecký bazén, wellness centrum so saunami, masážami a ozdravnými procedúrami, fitnescentrum a obchod.
Súčasťou hotelového rezortu je známy a prestížny golfový klub PGA Catalunya s dvomi 18-jamkovými ihriskami.
Ubytovanie je v priestranných, komfortne zariadených jednolôžkových izbách, všetky izby sú klimatizované, majú samostatnú kúpeľňu s WC a balkón. K vybaveniu všetkých izieb patrí SAT-TV, telefón, minibar, trezor a sušič na vlasy.

HONG KONG / Mission HILLS

Termín/dĺžka pobytu: 4 noci Čína (Mission Hills/Shenzen, 2 noci Hongkong
Let: Viedeň – Hongkong a späť s leteckou spoločnosťou Emirates (1 prestup v Dubaji) alebo KLM (1 prestup v Amsterdame)

Ubytovanie:
- 4x hotelový a golfový rezort MISSION HILLS GOLF RESORT and SPA*****
(ubytovanie v dvojlôžkových izbách)
www.missionhillschina.com

- 2x hotel THE EXCELSIOR HOTEL****
(ubytovanie v dvojlôžkových izbách)
www.mandarinoriental.com/Excelsior

Stravovanie: 6x raňajky

Program:
1. deň: Odlet z Viedne do Hong Kongu
2. deň: Prílet do Hong Kongu, transfer do Mission Hills, ubytovanie, golf
3.-6. deň: Pobyt s raňajkami, golf
6. deň: Transfer do Hong Kongu, ubytovanie, nocľah
7 .deň: Individuálne voľno na nákupy, možnosť fakultatívnych výletov
8. deň: Transfer na letisko, odlet do Viedne
Cena: od 1970 EUR/osoba

Cena zahŕňa:
spiatočnú letenku Viedeň-Hong Kong vrátane táx (1 prestup) v ekonomickej triede
transfer letisko-hotel/hotel-Hongkong
6x ubytovanie s raňajkami v dvojlôžkovej izbe
5x green fee, 18 jamiek
komplexné cestovné poistenie

Popis hotela:

Hotel disponuje 315 luxusnými izbami rôzneho štandartu. Izby ,,deluxe“ sú priestranné a klimatizované, majú kúpeľňu s wc a balkón s výhľadom na golfové ihriská. K vybaveniu patrí SAT-TV, telefón, minibar, trezor, sušič na vlasy.
Hotelový rezort bol postavený v roku 2005. Ponúka služby na vysokej úrovni. Pozostáva z 2 samostatných hotelových častí – hotel Wing a Savannah Wing. Súčasťou rezortu je centrálna recepcia a lobby, 8 barov a reštaurácií s ázijskom a medzinárodnou kuchyňou, 2 veľké plavecké bazény, spa so saunami a masážami, diskotéka, niekoľko obchodov, športové programy (bicykel, aerobik, fitness, tenis atď.)

Golfový svet Mission Hills
Mission Hills Shenzen v južnej oblasti Číny, len 30 min autobusom od Hong Kongu, tvorí dvanásť 18-jamkových ihrísk na rozlohe 20.000m2. Ide o luxusný rezort. Štyri klubové domy, tri kúpeľné zariadenia ocenené prestížnymi cenami, tri golfové akadémie, 5-hviezdičkový hotel, 51 tenisových kurtov a množstvo prvotriednych reštaurácií.

Jack Nicklaus Course
Dvanásť ihrísk symbolizuje dvanásť mesiacov čínskeho horoskopu. Ihriská boli navrhnuté legendárnymi hráčmi v spolupráci s renomovanými architektmi. Prvé ihrisko navrhol v roku 1994 Jack Nicklaus. Dokonalé ihrisko tejto golfovej legendy je považované za najlepšie turnajové ihrisko v celej Ázii. Je typické nádhernými zvlnenými fervejami a množstvom vodných prekážok a bunkrov.
Nápadité ihrisko hráča Fidži Vijaya Singha, víťaza U.S. Masters v roku 2000, vyžaduje predovšetkým presnosť. Prekážky, z ktorých najdlhší bunker meria takmer 135 metrov, sú umiestnené veľmi premyslene a takticky.

Ozaki Course, vyvýšené odpaliská
Tvorca ďalšieho ihriska Jumbo Ozaki, je prvým Japoncom, ktorý sa preslávil v medzinárodnom golfe. Prispel vynikajúcim ihriskom, ktoré je dokonalou harmóniou človeka a prírody. Ponúka nádherné výhľady na okolité hory, vyvýšené odpaliská, široké ferveje a bunkre schované v zeleni stromov a kríkov. Toto všetko vytvára úchvatný dojem a dokonalú hru. Ďalšie ihrisko, jedno z najobtiažnejších ihrísk v Číne, nesie meno austrálskeho dizajnéra Grega Normana. Je umiestnené v lesnatej krajine, kde hru komplikujú stromy, úzke ferveje a hlboké pieskové bunkre. Od hráčov vyžaduje presnosť a dobrú hraciu stratégiu. Prvých 9 jamiek je umiestnených medzi kopcami, ďalších deväť jamiek končí v údolí. Ihrisko sa vyznačuje vysokou obtiažnosťou, čo potvrdzuje aj index 150, patriaci k najvyšším v Ázii. Jedno z najkrajších ihrísk areálu, typické veľkými výškovými rozdielmi a nádhernými výhľadmi navrhol Juhoafričan Ernie Els. Dokázal skvele využiť zvlnený terén s malou riečkou a vytvoril nádherné ihrisko, ktoré si zamilujete.

Na výstavbu 216 jamiek bolo treba presunúť 180m3 zeminy, čo je objem, ktorý zodpovedá 36 pekingským olympijským štadiónom. Rezort hostil viac ako 100 medzinárodných turnajov, vrátane World Cup of Golf v 1995 a Tiger Woods China Challenge v 2001. V minulom roku sa uskutočnil prvý turnaj zo série Omega Mission Hills World Cup, ktorý bude rezort hostiť až do roku 2018. Každý november sa stretnú PGA hráči 25 národností, aby si zmerali sily v turnaji olympijského typu.

GOLF-PORTUGALSKO

Jeden z najlepších hotelových rezortov v Portugalsku, 5* hotel ponúka luxus, pohodlie a relax, k tomu prestížne 18 jamkové golfové ihrisko odporúčané PGA Europe s prekrásnymy výhľadmi na Atlantický oceán...

Ubytovanie: 2x luxusný hotel QUINTA DA MARINHA RESORT*****
(ubytovanie v dvojlôžkových izbách)
www.quintadamarinha.com

Doprava: letecky z Bratislavy do Lisabonu
Strava: 2x raňajky

Cena: od 760 EUR/osoba

Cena zahŕňa:
-spiatočná letenka vrátane táx- 2x ubytovanie s raňajkami- 3x golf 18 jamiek na prestížnom golfovom ihrisku Quinta da Marinha

Transfer letisko/hotel/letisko nie je zahrnutý v cene zájazdu – možnosť prenájmu osobného auta alebo taxi

Golf:

* ihrisko Quinta da Marinha

BACK