Loading...

Bezplatná zmena alebo storno

 

 

DER Touristik pravidlá pre nove rezervácie (DERTOUR, MEIER ́S Weltreisen, ITS a JAHN Reisen

Vzhľadom na dynamiku súčasnej situácie by sme vám chceli poskytnúť istotu pri plánovaní a dobrý pocit pre vašu budúcu dovolenku. Pre naše značky našej cestovnej kancelárie DERTOUR, ITS, Jahn Reisen a Meiers Weltreisen vám teraz ponúkame špeciálne ceny na Flex balíčky s flexibilnými možnosťami zrušenia.

Pri nových rezerváciách od 1. marca 2021 vám ponúkame dve ďalšie možnosti s našimi Falex sadzbami a Flex balíčkami, ktoré umožňujú bezplatné zrušenie alebo opätovné rezervovanie mnohých ponúk - pre Flex sadzby do 5 a pre Flex balíčky do 14 dní pred nástupom na pobyt!

Podmienky:

• Platí pre mnoho hotelových rezervácií značky DERTOUR v ​​Nemecku a Európe (možné rezervovať na www.dertour.de, www.its.de a www.jahnreisen.de) v nasledujúcich destináciách: Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko, Poľsko, Česká Republika, Maďarsko, Francúzsko, Benelux, Taliansko, Chorvátsko, Slovinsko

• Hotely, pre ktoré je možné rezervovať flexibilnú sadzbu, sú označené v procese online rezervácie na portáloch.

• Kombinácia s letenkami nie je možná.

• Bezplatné zrušenie alebo zmena rezervácie až 5 dní pred nástupom na pobyt.

• V prípade zrušenia rezervácie vám budú vrátené všetky už zaplatené peniaze.

Rezervovateľné pre nové rezervácie od 1. marca 2021 do 30. apríla 2021 pre cesty s dátumom odchodu do 31. decembra 2021

Naše flexibilné balíčky:

Môžu byť pridané k zájazdom, rezerváciám v hoteloch a mnohým individuálnym službám - iba na krátky čas za 59€ 

Platí pre paušálne zájazdy značiek DERTOUR (vrátane DERTOUR PLUS), ITS, JAHN Reisen a MEIERS WELTREISEN a teraz nové: Platí aj pre mnoho hotelov a rezervácie hotel-only a pre vybrané individuálne služby, ako sú požičovne automobilov - za jednorazový príplatok iba 59 €. Ľahko zmenite alebo zrušíte rezerváciu až 14 dní pred nástupom na pobyt alebo čerpanie služby. Ak si rezervujete ubytovanie v apríli, ušetríte až 140 € na bežnej cene Flex balíka a ochránite všetkých účastníkov cesty.

Podmienky

• Možno rezervovať pre nové rezervácie uskutočnené medzi 1.3. 2021 a zatiaľ do 30.04.2021, paušálnych zájazdov (charterové a pravidelné lety) značiek DERTOUR (vrátane DERTOUR PLUS), ITS, JAHN Reisen a MEIERS WELTREISEN na cesty s dátumom odletu do 31.12.2021.

Rovnako ako NOVINKA: Od 9. marca 2021 do pôvodne 30. apríla 2021 si ju môžete rezervovať aj pre rezervácie spomenutých značiek pre hotel-only a ďalšie individuálne služby, ako sú napríklad požičovne automobilov. Rezervácia online na portáloch www.its.de a www.jahnreisen.de

• Produkty, pre ktoré je možné rezervovať flexibilný balík, sú označené v procese online rezervácie na portáloch.

• Špeciálna ponuka: Pri rezervácii medzi 1.04. a 30.04.2021 je cena za balíček flex iba 59 € bez ohľadu na cenu zájazdu.

Pri rezervácii mimo apríla 2021 sa cena balíka flex líši v závislosti od ceny celej cesty. Základom je pôvodná cena zájazdu bez poistných výhod pred odpočítaním zľavových kódov, kreditu alebo poukážok. Konečná kalkulácia ceny balíka sa uskutoční v poslednom kroku rezervácie.

 

Cena Flex balíčka odstupňovaná podľa sumy za celú rezerváciu:

59 EUR do 3 000 EUR

129 EUR od 3 001 EUR do 6 000 EUR

199 EUR od 6 001 EUR

 

• Jednorazové bezplatné zrušenie alebo zmena rezervácie do 14 dní pred odletom

• Samotný Flex balíček nie je možné zrušiť ani refundovať (výnimka: zrušenie cesty z dôvodu existujúceho cestovného varovania). Platba za Flex balíček je preto splatná okamžite s rezerváciou.

• Cena Flex balíka sa líši v závislosti od ceny za cestu. Základom je pôvodná cena zájazdu bez poistných výhod pred odpočítaním zľavových kódov, kreditu alebo poukážok.

Vylúčené sú všetky dynamické produkty (DERTOUR Paus, MWR Paus, ITS Indi, Jahn Reisen Indi), všetky sprostredkované lety IATA Ticketfactory DER Touristik, plavby, prázdninové byty/aprtmány, hausbóty, karavany, vstupenky, všetky služby od DERTOUR Sports (vrátane zájazdov na olympijské hry), všetky skupinové cesty a služby à la carte, ponuky externých partnerov a vybrané služby a konkrétne termíny.


 Všetky zájazdy DER Touristik obsahujú automaticky v cene tieto služby:


Kontakt na nemecky hovoriacich lekárov v destinácii (ak je to nevyhnutné aj s tlmočením) ako aj dôsledná starostlivosť.

Preberieme vaše náklady na karanténu na 14 dní, pokiaľ tieto nepreberie vláda krajiny vášho miesta pobytu, a náklady na spiatočný let pre klientov, ktorí si rezervovali náš paušálny zájazd (celkové náklady, ktoré preberáme sú max. 3.500 €/os.).

Rodinný servis: zabezpečíme organizáciu spiatočnej cesty rodinných príslušníkov, ktorí sú v destinácii, a ktorých sa karanténa netýka, vrátene možných poplatkov za zmenu rezervácie.

24/7-Zdravotnícka hotline o hostí v destinácii sa postará tím zložený z našich špeciálne vyškolených kolegov ako aj odborníkov analytického laboratória Kneißler, virológovia a lekári sú vám k dispozícii na špeciálnej linke ohľadom vašich otázok k ceste a zdravotným témam nonstop. Toto číslo získate po uzatvorení vašej rezervácie vo vašich cestovných dokumentoch.

Podmienky a výnimky:

Tieto služby sú platné od 20.07.2020 pre všetkých klientov aj pre nové rezervácie leteckých paušálnych zájazdov s nástupom na cestu do 31.10.2021. Vyňaté z tohto sú sprostredkované IATA lety DER Touristik Ticket Factory, výletné plavby, všetky služby DERTOUR Sports Olympische Spiele a DERTOUR Sports Live ako aj služby skupinových zájazdov. Podľa pandemickej situácie a podľa nariadení EU sa budú uvedené služby prispôsobovať.

 


 

 

REWE Austria Touristik (BILLA Reisen a JAHN Reisen Austria):

Pre všetky nové rezervácie do 31.03.2021 s nástupom na cestu do 31.10.2021 platia nasledovné pravidlá:

Bezplatná zmena alebo bezplatné storno rezervácie je možné vykonať najneskôr 14 dní pred nástupom na cestu pri leteckých paušálnych zájazdoch a 7 dní pri vlastnej doprave. 

Výnimku tvoria:

Rezervácie značiek BILLA Reisen Indi