Loading...

Bezplatná zmena alebo storno

 

REWE Austria Touristik (BILLA Reisen a JAHN Reisen Austria):

Pre všetky nové rezervácie do 31.03.2021 s nástupom na cestu do 31.10.2021 platia nasledovné pravidlá:

Bezplatná zmena alebo bezplatné storno rezervácie je možné vykonať najneskôr 14 dní pred nástupom na cestu pri leteckých paušálnych zájazdoch a 7 dní pri vlastnej doprave. 

Výnimku tvoria:

Rezervácie značiek BILLA Reisen Indi

 


DER Touristik pravidlá pre nove rezervácie (DERTOUR, MEIER ́S Weltreisen, ITS a JAHN Reisen

Pre všetky nové rezervácie do 28.02.2021 s nástupom na cestu do 31.10.2021 platia nasledovné pravidlá:

• Bezplatná zmena alebo bezplatné storno rezervácie je možné vykonať najneskôr 14 dní pred nástupom na cestu pri leteckých paušálnych zájazdoch a 7 dní pri vlastnej doprave.

Výnimku tvoria:

 • Všetky X produkty a PAUS produkty, ako aj produkty zn. Travelix

 • Všetky zájazdy linkovými letmi alebo spojené služby CR dynamickými letmi (v individuálnych prípadoch je zmena možná aj pri linkových letoch, tu preto kontaktujte príslušný servisný tím alebo rezervačnú centrálu)

 • Všetky lety DER Touristik Ticket Factory

 • Výletné plavby námornými loďami

 • Vstupenky na podujatia

 • Špeciálne jazdy vlakom

 • Obytné vozidlá – campervany

 • Autobusové poznávacie cesty po Severnej Amerike

 • Skupinové zájazdy, á-la-carte, Live (vrátane Olympijských hier)

 • Vlakové lístky Bahn Spar Tarif

 • Online rezervácie nasledovných produktov:

  DERTOUR: Obytné vozidlá – campervany, Výletné plavby, apartmány a apartmánové domy, lety a poistenie
  IST a JAHN Reisen: apartmány a apartmánové domy, poistenie, prenájom áut

Sicher – Super – Sorglos Paket / Balík Bezpečne – Perfektne – Bez starostí

Všetky zájazdy DER Touristik obsahujú automaticky v cene tieto služby:


Kontakt na nemecky hovoriacich lekárov v destinácii (ak je to nevyhnutné aj s tlmočením) ako aj dôsledná starostlivosť.

Preberieme vaše náklady na karanténu na 14 dní, pokiaľ tieto nepreberie vláda krajiny vášho miesta pobytu, a náklady na spiatočný let pre klientov, ktorí si rezervovali náš paušálny zájazd (celkové náklady, ktoré preberáme sú max. 3.500 €/os.).

Rodinný servis: zabezpečíme organizáciu spiatočnej cesty rodinných príslušníkov, ktorí sú v destinácii, a ktorých sa karanténa netýka, vrátene možných poplatkov za zmenu rezervácie.

24/7-Zdravotnícka hotline o hostí v destinácii sa postará tím zložený z našich špeciálne vyškolených kolegov ako aj odborníkov analytického laboratória Kneißler, virológovia a lekári sú vám k dispozícii na špeciálnej linke ohľadom vašich otázok k ceste a zdravotným témam nonstop. Toto číslo získate po uzatvorení vašej rezervácie vo vašich cestovných dokumentoch.

Podmienky a výnimky:

Tieto služby sú platné od 20.07.2020 pre všetkých klientov aj pre nové rezervácie leteckých paušálnych zájazdov s nástupom na cestu do 31.10.2021. Vyňaté z tohto sú sprostredkované IATA lety DER Touristik Ticket Factory, výletné plavby, všetky služby DERTOUR Sports Olympische Spiele a DERTOUR Sports Live ako aj služby skupinových zájazdov. Podľa pandemickej situácie a podľa nariadení EU sa budú uvedené služby prispôsobovať.

 


 

 Objednajte si dovolenku s TUI do 8.3.2021 a ušetrite! Vyberajte z desiatok destinácií a viac ako 900 hotelov. 

S TUI dovolenkujete ikonka checkmarkbezpečne a ikonka chcek markflexibilne. Zájazd si u nás zmeníte alebo stornujete až do 14 dní pred nástupom. V cene zájazdu je bezplatné poistenie COVID PROTECT. * Platí pre zájazdy do vybraných destinácií a ubytovacích zariadení s návratom do 31.10.2021. Limitovaný kontingent. Ceny denne aktualizované. 

 

novou FLEX tarifou TUI si dovolenku môžete v pokoji naplánovať, flexibilne objednať a bezplatne stornovať alebo zmeniť až do 14 dní pred nástupom na zájazd

Flex tarifa predstavuje bonus k objednávke Vášho paušálneho zájazdu, je možné ju objednať k zájazdu od 39 € v závislosti od výšky ceny zájazdu. Nevzťahuje sa na zájazdy X-TUI, Fly & Mix, ltur, airtours cruises, airtours private travel a samostatné ubytovanie.